Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Dni Łomży 2019

Data wydarzenia: Lokalizacja: Muszla Koncertowa & miasto Łomża Dodano:
Dni Łomży 2019
W sobotę 15 czerwca na muszli koncertowej przy ul. Zjazd odbędzie się jarmark historyczny z obozowiskiem rycerskim, stanowiskami merytorycznymi, ogródkiem animacyjnym dla dzieci, stanowiskami gastronomicznymi ze średniowieczną kuchnią oraz targowiskiem z pamiątkami i przedmiotami historycznymi. Wieczorem na scenie zagrają wykonawcy muzyki rozrywkowej. Wystąpią grupy Enjoy i Basta, a gwiazdą wieczoru będzie Weekend, twórca m.in. takiego przeboju jak „Ona tańczy dla mnie”.

W niedzielę 16 czerwca na nadnarwiańskich bulwarach odbędzie się rodzinne grillowanie. Natomiast na muszli koncertowej zaprezentują się zespoły muzyczne Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych, a także grupa Black Jeans z Adamem Kalinowskim oraz Marcin Sójka, zwycięzca dziewiątej edycji programu The Voice of Poland, emitowanego na antenie TVP 2. Wieczorem wystąpi legenda polskiego rocka lat 80 i 90 dwudziestego wieku – Róże Europy. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Piaseczny z zespołem.

Dokładny harmonogram obchodów Dni Łomży zostanie opublikowany bliżej święta naszego miasta.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.