Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Policjanci zatrzymali pijanych rodziców

Dodano: rok temu Czytane: 890

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 36-latka miała blisko 3 promile, a jej 36-letni partner ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo...

Policjanci zatrzymali pijanych rodziców

Policjanci z Łomży zatrzymali rodziców, którzy będąc pod wpływem alkoholu opiekowali się niespełna dwuletnim dzieckiem. Nieodpowiedzialni opiekunowie noc spędzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd. 
W minioną sobotę po południu, dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie Łomży nietrzeźwi rodzice opiekują się małym dzieckiem. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali mężczyznę i kobietę oraz będącą pod ich opieką niespełna dwuletnią dziewczynkę. Od osób dorosłych wyczuwalna była woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 36-latka miała blisko 3 promile, a jej 36-letni partner ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w systemach policyjnych wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Dziecku, po zbadaniu przez lekarza, zapewniona została właściwa opieka, zaś rodzice spędzili noc w policyjnym areszcie. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KMP Łomża
Komentarze (Ilość: 2)
Rosnąco Standardowy
  • 500+
    2019-04-23 12:40:27 Zgłoś
    Żniwo 500+
  • Pato
    2019-04-23 12:52:11 Zgłoś
    Święta prawda i będzie coraz więcej bitych i zaniedbanych dzieci. Bo jeżeli 500+ jest czymś co zachęca ludzi do dzieci to kim są Ci ludzie że dla 500 zł. decydują się na dziecko!
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.