Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 174

Zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszało dwoje młodych mieszkańców Łomży...

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca jechał ulicą Wojska Polskiego bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Za kierownicą auta siedział 26-latek, a pasażerką samochodu była 29-letnia kobieta. W trakcie rozmowy, zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że możne znajdować się pod wpływem narkotyków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało pozytywny wynik obecności w jego organizmie kokainy. Natomiast pasażerka auta posiadała przy sobie niewielkie ilości suszu roślinnego. W tym przypadku wstępne badanie wykazało, że to marihuana. 

W trakcie dalszych czynności, do działań skierowany został policyjny pies Noksa, specjalizujący się w wyszukiwaniu zapachów narkotyków. W miejscach zamieszkania młodych ludzi odnalazł ponad 170 gramów marihuany. 26-latek i 29-latka trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a mężczyzna odpowie również za ich udzielenie. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, zatrzymano mu prawo jazdy. Dalszym losem podejrzanych zajmie się sąd.

Źródło: KMP Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.