Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Zbliża się gala BABILON MMA 12 w Łomży

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 145

W piątek 7 lutego 2019 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbędzie się Gala Babilon MMA...

Zbliża się gala BABILON MMA 12 w Łomży
W piątek 7 lutego 2019 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży odbędzie się Gala Babilon MMA. Miłośnicy sportów walki zobaczą aż dziesięć pojedynków, w tym również zawodników z naszego miasta. W walce wieczoru o pas mistrza federacji Babilon MMA w kategorii średniej zmierzą się Paweł „Plastinho” Pawlak i Adrian „Ares” Bełeszyński. Dzień wcześniej w Galerii Veneda o godz. 17:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników.

Gala rozpocznie się od trzech pojedynków semi-pro. Zmierzą się w nich Krystian Nosek (Fight Club Łomża) z Mateuszem Kubłem (Ostrołęka), Grzegorz Rutkowski z Tomaszem Przybyłem oraz Patryk Wieryszko (Black Horse MMA Łomża) z Krystianem Głażewskim (Białystok).

Swój zawodowy debiut zaliczy łomżyniak Piotr Arnista. 22-letni łomżanin zdobył niedawno Mistrzostwo Polski full contact w amatorskim MMA w Sochaczewie. Przed własną publicznością wygrywał już amatorskie walki. Tym razem jego rywalem będzie również debiutant Piotr Markowski.

Ponadto w Łomży zobaczymy pojedynki Damiana Zuba z Kacprem Kozikowskim, Piotra Przepiórki z Marcinem Zembalą, Mateusza Ostrowskiego z Adamem Biegańskim, Konrada Dziczka z Filipem Stawowym oraz Piotra Niedzielskiego z Marcosem Schmitzem z Brazylii.

W walce wieczoru o pas mistrza Federacji Babilon MMA zmierzą się Paweł Pawlak i Adrian Błeszyński. Dla znanego z występów w federacji UFC Pawła Pawlaka będzie to jubileuszowy 20. pojedynek zawodowy w mieszanych sztukach walki. Miał on już szansę wywalczenia tytułu mistrzowskiego Federacji Babilon MMA, ale pod koniec 2018 roku w niższej wadze przegrał z Danielem Skibińskim. Z kolei dla Adriana Błeszyńskiego będzie to 13. zawodowy pojedynek w klatce. Dotychczas z dziewięciu z nich wychodził zwycięsko.

Bilety na galę BABILON MMA 12 w Łomży dostępne są za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć na kanałach sportowych Telewizji Polsat.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.