Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Bezpieczny 28 FINAŁ WOŚP na terenie powiatu łomżyńskiego

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 144

Wczoraj, łomżyńscy policjanci czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom Łomży i powiatu łomżyńskiego podczas imprez z okazji 28. Finału WOŚP...

Bezpieczny 28 FINAŁ WOŚP na terenie powiatu łomżyńskiego
Wczoraj łomżyńscy policjanci czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa podczas imprez z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie powiatu łomżyńskiego. Zanim finał rozpoczął się na dobre, wzorem lat ubiegłych funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży przeszkolili młodych ludzi, którzy przez całą niedzielę, w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prowadzili na terenie naszego powiatu zbiórkę pieniędzy. Funkcjonariusze omówili, w jaki sposób unikać zagrożeń oraz przypomnieli zasady bezpieczeństwa, którymi wolontariusze powinni się kierować podczas kwesty. Podczas całodniowej „imprezy” policjantów było widać tam, gdzie ich obecność była najbardziej wskazana. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na to, czy zbiórki są prowadzone przez osoby do tego uprawnione. Dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy, gdzie w dużej mierze kwestującymi były dzieci. Mundurowi prowadzili też działania informacyjno-edukacyjne dla osób starszych.. Tak jak w latach ubiegłych, również i w tym roku 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się bez nieprzyjemnych incydentów. Miłym akcentem i docenieniem służby łomżyńskich funkcjonariuszy były podziękowania od organizatorów z łomżyńskiego sztabu WOŚP.
Źródło: KMP Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.