Dzisiaj jest: 7.7.2020, imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Łomża ponownie najlepsza w województwie! Czy zostanie świetlną stolicą Polski?

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 225

Miasto Łomża po raz czwarty znalazło się w finale Plebiscytu Miast „Świetlna Stolica Polski”...

Łomża ponownie najlepsza w województwie! Czy zostanie świetlną stolicą Polski?
Miasto Łomża po raz czwarty znalazło się w finale Plebiscytu Miast „Świetlna Stolica Polski”. Dzięki zwycięstwu w województwie podlaskim do naszego miasta na cele charytatywne trafi sprzęt AGD o wartości 10 tysięcy złotych. Od 7 do 15 stycznia pomiędzy szesnastoma miejscowościami z całego kraju trwa rywalizacja o nagrodę główną, którą jest energooszczędny sprzęt o wartości 40 tys. zł.

- Dziękuję wszystkim, którzy w głosowaniu internetowym oddali głos na nasze miasto. Dzięki temu po raz kolejny będziemy mogli wesprzeć osoby potrzebujące. To też dowód na to, że iluminacje świąteczne, które od kilku lat są w naszym mieście, cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców i osób odwiedzających Łomżę – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski, zachęcając do dalszego, codziennego głosowania. – Dwa lata temu byliśmy w połowie stawki, a w ubiegłym roku zajęliśmy trzecie miejsce w kraju. Czas więc powalczyć o zwycięstwo – dodaje prezydent Łomży.

W pierwszym etapie Łomża pokonała Augustów, Bielsk Podlaski, Białystok i Suwałki. W głosowaniu finałowym udział biorą zwycięzcy etapów wojewódzkich. Obok Łomży są to: Aleksandrów Łódzki, Bielsko-Biała, Brzesko, Bydgoszcz, Czersk, Giżycko, Legnica, Opole, Radom, Rzeszów, Starachowice, Świnoujście, Września, Wschowa, Zamość.

Na Łomżę można głosować pod adresem: https://swiecsie.se.pl/plebiscyt-miast/podlaskie/lomza/

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.