Dzisiaj jest: 26.2.2020, imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Paczka dla Zwierzaczka - pomoc dla schroniska Arka w Łomży

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 136

Zbieramy prezenty dla czworonogów z naszego Łomżyńskiego Schroniska "ARKA"...

Paczka dla Zwierzaczka - pomoc dla schroniska Arka w Łomży
Okres Świąt Bożego Narodzenia to dla większości z nas czas radości, czas spotkań z naszymi bliskimi, czas dzielenia się opłatkiem i prezentami. Wzbudza w nas silniejsze niż zwykle emocje.
Nic dziwnego, że w tym nastroju, zwykle bardzo podniosłym, dużo łatwiej przychodzi nam myślenie nie tylko o naszej rodzinie, ale też o czworonożnych przyjaciołach spędzających ten mroźny czas na zewnątrz. Niskie temperatury mogą być bardzo groźne dla zwierząt, zwłaszcza bezdomnych. Psy i koty w trudnych warunkach nie poradzą sobie bez człowieka. Możemy pomóc im przetrwać mrozy i śnieżyce przygotowując im ciepłe budy,darując stare koce czy dokarmiając.
Dlatego Kochani jest akcja!!!! Zbieramy prezenty dla czworonogów z naszego Łomżyńskiego Schroniska "ARKA"
Potrzebujemy: Preparaty ochronne od pcheł i insektów, starych kocy i kołder, legowisk oraz KARMY( !!!! ) suchej, jak i w puszkach. Radość czworonogom sprawią też pluszaki czy gryzaki i smakołyki :) Jednym słowem potrzebujemy wszystkiego, co pozwoli przetrwać im zimę.
Uwaga MOŻECIE WRZUCIĆ TEŻ GROSIK DO NASZEJ WARKOWEJ PUSZECZKI DLA ZWIERZAKÓW, ZA PIENIĄŻKI KUPIMY TEŻ BARDZO POTRZEBNE PREPARATY DO PCHEŁ I KLESZCZY!
LICZYMY NA WAS!!! Każdy z nas może być Świętym Mikołajem :)
 
8 gru o 12:00 – 21 gru o 23:00
Piwiarnia Warka Łomża
Aleja Legionów 54 D, 18-400 Łomża
Źródło: Warka Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.