Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Zorczykowski walczy w Radomiu

Dodano: rok temu Czytane: 121

Podczas gali Babilon MMA 11, która w piątek 13 grudnia odbędzie się w Radomiu swoją walkę w kategorii piórkowej stoczy Damian Zorczykowski...

Zorczykowski walczy w Radomiu
Podczas gali Babilon MMA 11, która w piątek 13 grudnia odbędzie się w Radomiu swoją walkę w kategorii piórkowej stoczy Damian Zorczykowski. Jego przeciwnikiem będzie Dawid "Królik" Śmiełowski. Dla zawodnika Fight Club Łomża MMA będzie to szansa na przerwanie serii ostatnich porażek.

- Wracam po dwóch porażkach, ale obie te walki były pojedynkami o pasy z bardzo mocnym rywalami. Wierzę, że wygram z Dawidem Śmiełowskim i zepsuję mu nieskazitelny rekord. Moim atutem będzie przede wszystkim doświadczenie w klatce – zapowiada na łamach polsatsport.pl fighter z Łomży.

W radomskim oktagonie Damian Zorczykowski stoczy szóstą walkę w organizacji Babilon MMA. Łącznie z wcześniejszymi pojedynkami łomżanin odniósł 6 zwycięstw i zanotował 4 porażki. Jego przeciwnik Dawid Śmiełowski w zawodowej karierze jest jak do tej pory niepokonany. Może poszczycić się serią pięciu wygranych, z których 4 rozstrzygnął w 1. rundzie.

- Damian Zorczykowski będzie moim najtrudniejszym rywalem w karierze. Jest bardzo doświadczonym i wszechstronnym zawodnikiem z naciskiem na grę parterową. A jaka będzie moja główna broń przekonamy się 13 grudnia... – mówi przed pojedynkiem popularny "Królik".

O tym, czy zawodnikowi Figt Club Łomża MMA uda się przerwać serię ostatnich niepowodzeń przekonamy się w piątkowy wieczór. W walce wieczoru zmierzą się – mistrz federacji Babilon MMA w wadze półśredniej Daniel Skibiński i Lom-Ali Nalgiev. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja Super Polsat, początek o godz. 20.00.

Warto dodać, że Damian Zorczykowski wystąpi również na gali Babilon MMA 12 w Łomży, którą zaplanowano na 7 lutego przyszłego roku w hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.