Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Pieniądze od Premiera na "Ekonomik"

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 143

Pół miliona złotych ze środków rezerwy ogólnej budżetu państwa otrzymało Miasto Łomża na...

Pieniądze od Premiera na "Ekonomik"
Pół miliona złotych ze środków rezerwy ogólnej budżetu państwa otrzymało Miasto Łomża na zadanie pn. „Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży”. – Są to dodatkowe pieniądze do budżetu miasta, które powodują, że nie musimy całej inwestycji realizować ze środków własnych – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski dodając, że Łomża jest jednym ze „szczęśliwych” samorządów, które otrzymało środki z tzw. rezerwy Premiera. Realizacja przedsięwzięcia rozpoczęła się w lipcu br., a jego całkowita wartość wynosi 1.129.672,06 zł.

Zakres zrealizowanych już prac obejmuje m.in. naprawę izolacji ścian fundamentowych z dociepleniem, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie systemowe ścian nadziemia, ocieplenie stropodachu oraz montaż nowego systemu odprowadzania wód opadowych i instalacji odgromowej. W trakcie robót budowlanych  wykonano również nową opaskę wokół budynku oraz elewację.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.