Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Wystąpią podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej

Dodano: rok temu Czytane: 171

Grupa D-Bomb oraz zespół Loka to tegoroczne gwiazdy Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej...

Wystąpią podczas Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej
Grupa D-Bomb oraz zespół Loka to tegoroczne gwiazdy Łomżyńskiej Nocy Sylwestrowej. Szansę występu ma również każdy posiadacz talentu muzycznego mieszkający na terenie Łomży oraz powiatów łomżyńskiego, grajewskiego, kolneńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego. Prezydent Miasta już po raz czwarty ogłosił konkurs muzyczny, którego nagrodą jest m.in. występ podczas sylwestra miejskiego w Łomży.

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich. - Jego celem jest promocja lokalnych i regionalnych wykonawców, odkrywanie nowych talentów oraz stwarzanie wykonawcom możliwości szerszej prezentacji – informuje prezydent Mariusz Chrzanowski. Nagrodą dla zwycięzcy będzie honorarium w wysokości 2000 zł brutto za koncert podczas sylwestra miejskiego w Łomży w dniu 31 grudnia 2019 r.
 
Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny do 13 grudnia 2019 r. przesłać nagrane 2 utwory muzyczne w formacie MP3 lub WAVE wraz z wokalem o tematyce nawiązującej do charakteru wydarzenia, o łącznym czasie nieprzekraczającym 10 min., mailowo na adres: m.kraszewska@um.lomza.pl lub listownie na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Kultury Sportu i Inicjatyw Społecznych, Farna 1, 18-400 Łomża, bądź składając je osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łomży, pokój nr 5. W dniu 17 grudnia zakwalifikowane do kolejnego etapu osoby zostaną poinformowane o terminie przesłuchań, które do 20 grudnia zostaną przeprowadzone w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Szczegółowy regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są w załączeniu do pobrania.

Zwycięzca konkursu o godz. 22:00 rozpocznie zabawę podczas miejskiego sylwestra. Następnie około godz. 23:00 na scenie pojawi się dance’owa grupa D-Bomb, zdobywca przed dwudziestu laty nagrody Dance Music Award. Już po powitaniu Nowego Roku przed łomżyńską publiczność wstąpi zespół Loka, który w 2012 roku otrzymał dwie nominacje do nagrody ESKA Music Awards i wystąpił  na „Koncercie trendy” podczas festiwalu TOPtrendy.

Łomżyńska Noc Sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22:00. - Zachęcam wszystkich mieszkańców do wspólnego pożegnania mijającego i przywitania nowego roku w radosnej atmosferze na łomżyńskiej starówce – dodaje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Załączniki

  1. regulamin konkursu, formularz zgłoszenia, oświadczenie uczestnika
Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.