Dzisiaj jest: 27.1.2020, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Koncert Katarzyny Żak na Urodziny Pan Hani

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 100

Jak co roku Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na koncert z cyklu Urodziny Pani Hani...

Koncert Katarzyny Żak na Urodziny Pan Hani
Jak co roku Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na koncert z cyklu Urodziny Pani Hani. Tym razem, na kolejną rocznicę urodzin Hanki Bielickiej, chcielibyśmy Państwu zaproponować koncert „Bardzo śmieszne piosenki” Katarzyny Żak. Koncert odbędzie się w niedzielę, 10 listopada (godz.18:00) w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

Poznamy Katarzynę Żak w nowej, zabawnej, muzycznej odsłonie... Podczas koncertu aktorka zaprezentuje inteligentnie, z poczuciem humoru i dużym dystansem różne kobiece wcielenia, od naiwnej blondynki aż do kobiety wampa.
Chianti, szum w głowie, damsko - męska krzyżówka, tańcząca ziemia pod nogami... Z kim kojarzą się te słowa? Oczywiście z mistrzami polskiej piosenki, autorami tekstów przedwojennych i współczesnych szlagierów: Marianem Hemarem, Stanisławem Ratoldem, Wojciechem Młynarskim, Piotrem Bukartykiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Poniedzielskim.
Artystce towarzyszyć będą doskonali muzycy, Hadrian Tabęcki, Witold Cisło, Bartłomiej Krauz i Piotr Malicki, którzy budować będą wyjątkowe tło do opowieści o tajemniczej i zmiennej naturze kobiety.

KATARZYNA ŻAK
Aktorka teatralna i telewizyjna. Torunianka uhonorowana katarzynką w Piernikowej Alei Gwiazd. Szerszej publiczności znana, m.in., z cieszących się ogromną popularnością seriali: „M jak Miłość”, „Na Wspólnej” czy też zdobywającego liczne nagrody „Rancza”. Katarzyna Żak występuje także w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia. Jej miłością są musicale i spektakle muzyczne. Wystąpiła, m.in. w „Chicago”, „Piaf”, „Siostruniach”. Z własnym recitalem od kliku lat artystka koncertuje na terenie całego kraju. Katarzyna Żak uczestniczyła także w licznych projektach muzycznych, by wymienić tylko „Kolędy na cały rok” z muzyką Włodzimierza Nahornego i tekstami Bogdana Loebla. Nagrała również solową płytę „Młynarski – Jazz”, gdzie wykonuje standardy jazzowe w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego.
 

Data : 10.11.2019 / niedziela
Godzina : 18:00
Miejsce : Centrum Kultury, ul. Sadowa 12
Bilety : 20 – do nabycia w MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Bilety : 30 zł - do nabycia przed koncertem na ul. Sadowej 12
Źródło: MDK-DŚT
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.