Dzisiaj jest: 8.4.2020, imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Do USA bez wiz od 11 listopada

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 186

Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku...

Do USA bez wiz od 11 listopada
Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku  - poinformował w środę prezydent Andrzej Duda.
Prezydent Andrzej Duda przekazał tę informację w środę przed południem na wspólnej konferencji z amerykańską ambasador Georgette Mosbacher w Pałacu Prezydenckim.
Ambasada zaznacza, że polscy obywatele, którzy zamierzają podróżować do Stanów Zjednoczonych na dłużej niż 90 dni lub planują podjąć działania wymagające innych kategorii wizowych (np. praca lub studia w Stanach Zjednoczonych) nadal będą musieli ubiegać się o odpowiednią kategorię wizy. Polscy obywatele, którzy otrzymali odmowę w systemie ESTA, również będą musieli ubiegać się o wizę.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.