Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Samorządowcy lepsi od nauczycieli

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 259

Zespół złożony z pracowników samorządów pokonał drużynę nauczycieli 4:3, w pojedynku rozegranym na Stadionie Miejskim z okazji Dnia Edukacji Narodowej...

Samorządowcy lepsi od nauczycieli
Zespół złożony z pracowników samorządów pokonał drużynę nauczycieli 4:3, w pojedynku rozegranym na Stadionie Miejskim z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Mecz miał przede wszystkim cel integracyjny. Zorganizowało go Miasto Łomża przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

- Takie wydarzenia są doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania umiejętności sportowych, ale również pokazania, że w naszym mieście są różne grupy zawodowe, które chcą brać udział w tego typu wydarzeniach – powiedział prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, dodając, że do takiego pojedynku doszło pierwszy raz w historii miasta.

Mecz obejrzeli licznie przybyli kibice, dopingując zarówno nauczycieli, jak i zawodników samorządu. Tuż po jego zakończeniu samorządowcy odebrali wywalczony na murawie boiska puchar, a wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe medale.


tekst i fot. Łukasz Chełchowski

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.