Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Godzina dla Ziemi również w Łomży

Dodano: rok temu Czytane: 228

Na obiektach użyteczności publicznej, w tym również Urzędu Miejskiego w Łomży, światła zostaną zgaszone w sobotę 30 marca o godz. 20:30.

Godzina dla Ziemi również w Łomży

Już w najbliższą sobotę odbędzie się akcja „Godzina dla Ziemi WWF”. Polega ona na symbolicznym zgaszeniu światła, na jedną godzinę, w trosce o naszą planetę i promowaniu idei ochrony środowiska naturalnego. W tym roku odbywa się pod hasłem „Nie niszczmy naszego domu”. Do udziału w akcji tradycyjnie już przystępuje Urząd Miejski oraz większość miejskich jednostek.

Na obiektach użyteczności publicznej, w tym również Urzędu Miejskiego w Łomży, światła zostaną zgaszone w sobotę 30 marca o godz. 20:30. W tym roku organizatorzy akcji z Fundacji WWF Polska chcą edukować, jak każdy z nas, codziennie, w niewielkim stopniu zmieniając swoje nawyki, może przyczynić się do ograniczenia swojego negatywnego wpływu na naszą planetę. Chcą również pokazać Polakom, że mają prawo do ochrony naszego wspólnego domu, czyli naszej planety. Szczegółowe informacje w tej sprawie oraz apel do prezydenta RP o rozpatrywanie wszystkich procedowanych przez niego ustaw pod kątem ich wpływu na realizację zadań władz publicznych w zakresie ochrony środowiska, dostępne są na stronie godzinadlaziemi.pl.

Źródło: UM
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.