Dzisiaj jest: 20.9.2020, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Podlasianki najpiękniejsze i Podlascy przystojniacy - Fan Page podbija serca Polaków

Dodano: rok temu Czytane: 1563

"Nasze strony to nie tylko ukazywanie pięknych pań i przystojnych panów, z racji tego, że chcemy mieć coraz lepszy kontakt z fanami obydwu stron, organizujemy konkursy"...

Podlasianki najpiękniejsze i Podlascy przystojniacy - Fan Page podbija serca Polaków
Podlasianki najpiękniejsze to Fan Page założony w 2013 roku. Na Facebooku obserwuje go ponad 45 tys. fanów. Pomysł jest też obecny na Instagramie - tam profil obserwuje ponad 25,6 tys. osób. Na czym polega pomysł? Administratorzy publikują na nim zdjęcia kobiet od 16 lat z województwa podlaskiego oraz regionu podlasia, które nie boją się pokazać, że są piękne. Zdecydowanie większość osób pochodzi z Białegostoku, Łomży, Suwałk oraz Bielska Podlaskiego.
Często dziewczyny wysyłają zdjęcia same chcąc się pokazać. Jest to dla nich świetny sposób na promocję. Niektóre dostają dzięki temu propozycje sesji zdjęciowych. Czasami jest to też szansa na znalezienie miłości. Często do administracji zgłaszają się fani chcący poznać nazwisko pięknej Podlasianki. Ale spokojnie. -Gdy widzimy duże zaangażowanie pytamy o zgodę poszukiwaną dziewczynę - wyjaśnia Paweł założyciel strony.
Fan Page publikuje zdjęcia 3 razy dziennie o 6:00, 15:00 i 20:00.
-Oczywiście nie zapominamy też o naszych przystojnych mężczyznach prowadzimy również Fan Page Podlascy Przystojniacy na Facebooku i Instagramie, który małymi krokami się rozwija i zdobywa również rzeszę fanów- wyjaśnia jedna z administratorek.
-Nasze strony to nie tylko ukazywanie pięknych pań i przystojnych panów, z racji tego, że chcemy mieć coraz lepszy kontakt z fanami obydwu stron, organizujemy konkursy z przeróżnymi nagrodami takimi jak profesjonalne sesje zdjęciowe, karnety na fitness czy siłownię, czy też profesjonalne makijaże. Nasz fun page to nie tylko zwykła strona z jedną tematyką. Jest to coś w co administratorzy wkładają swoje serce i wolny czas.

Poniżej linki do opisanych profili:
https://www.facebook.com/podlasiankinajpiekniejsze 
https://www.instagram.com/podlasianki_najpiekniejsze/

https://www.facebook.com/podlascyprzystojniacy/  
https://www.instagram.com/podlascyprzystojniacy  
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • sliczności
    2019-09-24 14:40:24 Zgłoś
    Bo Podlasianki są najpiękniejsze!
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.