Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Łomża piąta w województwie we współzawodnictwie sportowym szkół

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 306

Na piątym miejscu w województwie podlaskim znalazła się Łomża w klasyfikacji powiatów w sporcie szkolnym za rok szkolny 2018/2019...

Łomża piąta w województwie we współzawodnictwie sportowym szkół
Na piątym miejscu w województwie podlaskim znalazła się Łomża w klasyfikacji powiatów w sporcie szkolnym za rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystego podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół okolicznościowy puchar dla władz miasta odebrał Konrad Haponik, wicedyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Reprezentowane przez niego II LO za miniony rok szkolny zajęło piąte miejsce wśród 78 szkół średnich w rywalizacji sportowej województwa podlaskiego.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wszystkim młodym sportowcom, ich nauczycielom wychowania fizycznego i trenerom oraz rodzicom, dziękuje  za codzienny wysiłek przekładający się na dobre wyniki sportowe i gratuluje osiąganych sukcesów.
Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa podlaskiego odbyło się w czwartek na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku z udziałem m.in. Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, Marszałka Województwa Podlaskiego Artura Kosickiego, posła i przewodniczącego Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Sportowego Kazimierza Gwiazdowskiego oraz prezesa Podlaskiej Rady Olimpijskiej PKOL Janusza Kochana.

Źródło: UM Łomża
Komentarze (Ilość: 1)
Rosnąco Standardowy
  • Brawo
    2019-09-23 21:35:03 Zgłoś
    Brawo ????
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.