Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

VII Europejski Festiwal Sztuk Wszelakich rozpoczęty

Dodano: rok temu Czytane: 205

Festiwal zakończy się w niedzielę 22 września piknikiem rodzinnym na Skateparku przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa” (ul. Mazowiecka)...

VII Europejski Festiwal Sztuk Wszelakich rozpoczęty
Już po raz siódmy rozpoczął się w Łomży VII Europejski Festiwal Sztuk Wszelakich „JA i TY”. – Hasła, które będą głoszone podczas tego Festiwalu – integracja, miłość, wsparcie – są dzisiaj potrzebne młodemu pokoleniu i dzięki waszemu zaangażowaniu, dzięki waszej pracy możemy te dobre wartości przekazywać. Festiwal to nie tylko pokazy w kinie, to szereg innych aktywności – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski podczas otwarcia wydarzenia kulturalnego w kinie Millenium, dodając że impreza z roku na rok się rozrasta i może liczyć na wsparcie ze strony władz miasta.

Inauguracja Festiwalu odbyła się o godz. 9.00 w sali widowiskowej kina „Millenium”. Istotnym elementem tegorocznej edycji imprezy będzie taniec. W ramach wydarzenia w najbliższy weekend zostaną przeprowadzone warsztaty taneczne, integracyjny maraton fitness oraz pokazy zumby.

Festiwal zakończy się w niedzielę 22 września piknikiem rodzinnym na Skateparku przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa” (ul. Mazowiecka). Organizatorem imprezy jest Fundacja JA i TY, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,  Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych oraz Studio Treningowe ELITE Strefa Kobiet. Miasto Łomża jest partnerem honorowym wydarzenia.

tekst i foto: Łukasz Chełchowski

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.