Dzisiaj jest: 10.7.2020, imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

VII Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich - PROGRAM

Dodano: rok temu Czytane: 212

W czwartek 19 września rozpocznie się VII Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich "Łomża JA i TY"...

VII Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich - PROGRAM
W czwartek 19 września rozpocznie się VII Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich "Łomża JA i TY". W programie znajdą się projekcje filmowe, koncerty, przeglądy form teatralnych oraz zawody sportowe. Festiwalowe atrakcje potrwają przez cztery kolejne dni.

- To już siódma edycja, sama nie wiem, jak ten czas minął – mówi prezes Fundacji JA i TY Katarzyna Kuklińska. Jak dodaje tegoroczny festiwal został podzielony na część filmową, plastyczną, sportową i taneczną. - Chcemy cieszyć się i zarażać radością innych, to główna myśl festiwalu – mówi Iwo Świątkowski, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia.

Inaugurację zaplanowano na godz. 9.00 w Kinie Millenium, tuż przed rozpoczęciem projekcji filmowych. Oprócz filmów istotnym punktem festiwalu będzie taniec. - Chcemy roztańczyć łomżyniaków i przyznaję, że z roku na rok coraz lepiej nam to idzie – podkreśla Katarzyna Kuklińska. Warsztaty taneczne poprowadzi Daria Kossakowska, instruktor tańca z Fundacji JA i TY. Całość zwieńczy integracyjny piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę w godz. 16.00-20.00 na Skateparku SM "Perspektywa". Zaplanowano tam m.in. koncert Mariki z zespołem, zawody sportowe, czy liczne pokazy. Jak co roku nie zabraknie również loterii fantowej "Zostań Aniołem – podziel się sobą", z której dochód w tym roku przeznaczony zostanie na rzecz Hospicjum p.w. Św. Ducha w Łomży. W tej loterii każdy los wygrywa, a na szczęśliwców czekają atrakcyjne i cenne nagrody.

W załączeniu poniżej program festiwalu.

Załączniki: Program festiwalu

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.