Dzisiaj jest: 28.2.2020, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Założyciel Babilon MMA gościł u Prezydenta

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 148

Tomasz Babiloński z firmy Babilon MMA zajmującej się organizacją gal bokserskich i mieszanych sportów walki spotkał się w piątek z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim...

Założyciel Babilon MMA gościł u Prezydenta
Tomasz Babiloński z firmy Babilon MMA zajmującej się organizacją gal bokserskich i mieszanych sportów walki spotkał się w piątek z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim. Tematem rozmowy była organizacja widowiska sportowego w Łomży. Dotychczas Babilon Promotion zorganizował lub współorganizował około 140 imprez na terenie całego kraju.

MMA zdobywa w naszym mieście coraz większą popularność. W łomżyńskich klubach trenuje ponad setka zawodników. W 2016 r. w Łomży po raz pierwszy w historii zorganizowana została zawodowa gala mieszanych sztuk walki - PLMMA 68/ Extreme Fight Cage 4, a w kolejnych latach w Hali Sportowej im. Olimpijczyków odbywały się wydarzenia pod nazwą Armia Fight Night.

Babilon Promotion organizuje gale bokserskie i gale mieszanych sportów walki (pod marką Babilon MMA) na terenie całej Polski. Na miejsce rozgrywek sportowych wybierane są hale widowiskowo-sportowe o bardzo dobrych warunkach do przeprowadzenia zawodów na wysokim poziomie.

Na mocy umów o patronacie medialnym, od 2013 roku transmisję z gal organizowanych przez Babilon Promotion przeprowadza Polsat Sport. Walki wieczoru prezentowane są również na antenie ogólnopolskiego, otwartego kanału telewizji Polsat. Poza tym poprzednie widowiska organizowane były pod patronatami medialnymi m.in. Super Expressu, WP Sportowe fakty oraz branżowego portalu  ringpolska.pl.

Gala miałaby odbyć w lutym 2020 r. w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich z udziałem zawodników z Łomży. O szczegółach imprezy będziemy informowali na bieżąco.


tekst i foto: Łukasz Chełchowski

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.