Dzisiaj jest: 5.8.2020, imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Zostawił list pożegnalny żonie - odnalazła go dzielnicowa

Dodano: rok temu Czytane: 805

Policjantka z łomżyńskiej komendy weszła w posiadanie listu pożegnalnego, który zostawił mężczyzna swojej żonie...

Zostawił list pożegnalny żonie - odnalazła go dzielnicowa

Dzielnicowa zdążyła na czas. Dzięki jej sprawnemu działaniu na szczęście nie doszło do tragedii. Policjantka z łomżyńskiej komendy weszła w posiadanie listu pożegnalnego, który zostawił mężczyzna swojej żonie. Funkcjonariuszka znając dokładnie swój rejon oraz jego mieszkańców błyskawicznie ruszyła w teren w poszukiwaniu autora listu. O całym zdarzeniu policjantka powiadomiła dyżurnego, który przekazał informację pozostałym patrolom. Dzielnicowa, już po niespełna godzinie, na jednej z ulic odnalazła poszukiwanego mężczyznę. Funkcjonariuszka natychmiast rozpoczęła z nim rozmowę, z której wynikało, że rzeczywiście osoba ta potrzebuje pomocy. Na miejsce zdarzenia policjantka wezwała załogę karetki pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala. 

Jak widać znajomość rejonu, jego mieszkańców, a także szybka reakcja i działania dzielnicowej, zapobiegły tragedii. Dodać trzeba, że policjantka poszukiwała mężczyznę ... rowerem.

Źródło: KMP Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.