Dzisiaj jest: 19.8.2019, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

"Bezpieczna gmina" - policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów i maszyn rolniczych

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 106

Wczoraj łomżyńscy policjanci przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczna gmina”. Przedsięwzięcie było ukierunkowane na...

"Bezpieczna gmina" - policjanci sprawdzali stan techniczny pojazdów i maszyn rolniczych
Wczoraj łomżyńscy policjanci przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczna gmina”. Przedsięwzięcie było ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, poruszających się po drogach w gminie Piątnica. W trakcie realizacji zadań, policjanci zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przez kierujących obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Kontrolowali stan trzeźwości kierowców, sprawdzali stan techniczny pojazdów poruszających się po drogach, w tym pojazdów i maszyn rolniczych, czy też sposób przewożenia ładunków. Jeden spośród blisko 30 skontrolowanych kierowców, zdecydował się usiąść za kierownicę będąc w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, a sprawą zajmie się teraz sąd. Ponadto, za usterki związane ze stanem technicznym sprawdzanych pojazdów, mundurowi zatrzymali cztery dowody rejestracyjne,  zobowiązując tym samym kierowców do usunięcia stwierdzonych nieprawidłowości.
Źródło: KMP Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.