Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Lepiej późno niż później przybyć na kino pod chmurką

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 244

Amerykański film pt. „Lepiej późno niż później”, to kolejna propozycja Letniego Kina Plenerowego organizowanego w ramach „Łomżyńskich wakacji”...

Lepiej późno niż później przybyć na kino pod chmurką
Amerykański film pt. „Lepiej późno niż później”, to kolejna propozycja Letniego Kina Plenerowego organizowanego w ramach „Łomżyńskich wakacji”. Jego emisja rozpocznie się w piątek 26 lipca o godz. 21:00 w ogrodzie Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży. Wstęp wolny, zapraszamy.

„Lepiej późno niż później” to amerykańska komedia romantyczna z 2003 roku. Występują w niej Jack Nicholson, Diane Keaton, która za rolę w tym filmie otrzymała nominację do Oskara i Złoty Glob oraz Keanu Reeves. Główny bohater spotyka się tylko z dużo młodszymi kobietami do czasu, aż poznaje matkę jednej z nich…

W sierpniowe piątki wyemitowanych zostanie jeszcze piec filmów w ramach Letniego Kina Plenerowego. Będą to kolejno: „John Wick”, „Czekolada”, „John Wick 2”, „Sugar Man”, „Nowszy model”. Początek tradycyjnie o godz. 21:00 w ogrodzie „Domku Pastora”.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.