Dzisiaj jest: 13.12.2019, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Gwiazdy rozbłysły w Łomży |FOTO|

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 332

Publiczność mogła posłuchać największych hitów legendarnego Modern Talking z Thomasem Andersem. Ze sceny popłynęły takie utwory jak "Cheri Cheri Lady", "You're My Heart"...

Gwiazdy rozbłysły w Łomży |FOTO|
Kilkanaście tysięcy ludzi bawiło się na muszli koncertowej podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Łomży. Na ogromnej scenie wystąpiła cała plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Łomżyński koncert był transmitowany na żywo na antenie TVP 2.

Muzyczne emocje na taką skalę po raz pierwszy zawitały nad Narew. Publiczność mogła posłuchać największych hitów legendarnego Modern Talking z Thomasem Andersem. Ze sceny popłynęły takie utwory jak "Cheri Cheri Lady", "You're My Heart"... Zabrzmiało również słynne "Pump It Up" w wykonaniu Danzela. Nie zabrakło oczywiście plejady polskich gwiazd. Niezapomnianych muzycznych wrażeń dostarczyli: Krzysztof Cugowski – były frontmen Budki Suflera, Halina Mlynkova, Stachursky i Papa D. Było też coś dla miłośników muzyki disco-polo. Zagrali jedni z największych wykonawców tego gatunku – zespoły Boys i Milano. - Dla nas każdy koncert to jest potężne wydarzenie. Do każdego podchodzimy z należytym szacunkiem. Łomżyńska publiczność była świetna – mówił po koncercie wokalista grupy Boys.

Koncerty w Łomży oglądał na żywo prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. W jego opinii była to najlepsza jak do tej pory impreza na Wakacyjnej Trasie Dwójki. - Znakomita muzyka, genialni wykonawcy i fantastyczna publiczność. Łomża przedstawiła bardzo profesjonalne warunki organizacji tego wydarzenia – mówił Jacek Kurski dodając, że nasze miasto będzie brane pod uwagę przy organizacji przyszłorocznej trasy.

Wakacyjny koncert w Łomży poprowadziły znane osobistości telewizyjne – Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadziła telewizyjna "Dwójka".


fot. Łukasz Chełchowski

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.