Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Wakacyjna zabawa z "Dwójką"

Dodano: rok temu Czytane: 714

Legendarny Modern Talking z Thomasem Andersem, czy Krzysztof Cugowski były frontman Budki Suflera – to jedni z dziewięciu wykonawców, którzy wystąpią w Łomży...

Wakacyjna zabawa z "Dwójką"
Legendarny Modern Talking z Thomasem Andersem, czy Krzysztof Cugowski były frontman Budki Suflera – to jedni z dziewięciu wykonawców, którzy wystąpią w Łomży podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019. W niedzielę 21 lipca od godz. 20.00 na muszli koncertowej przy ul. Zjazd zobaczymy całą plejadę gwiazd. Na muzyczne wydarzenie łomżan przywiozą i odwiozą bezpłatne autobusy komunikacji miejskiej.

Motto przewodnie z jakim TVP 2 objeżdża Polskę z koncertami brzmi: "Lato, Muzyka, Zabawa". Najpopularniejsi polscy i zagraniczni artyści wystąpią w tym roku na scenie  w dziesięciu miastach. Muzyczne emocje na taką skalę po raz pierwszy zawitają do Łomży. Zabawa na muszli koncertowej przy ul. Zjazd rozpocznie się o godz. 20.00. Poprowadzą ją znane osobistości polskiego show-biznesu: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Koncert będzie bezpośrednio transmitowany na antenach telewizyjnej "Dwójki".

Łomżyńską publiczność w rytmy lat 80. zabierze legendarny Modern Talking z Thomasem Andersem. Zabrzmi również słynne "Pump It Up" w wykonaniu Danzela. Na scenie nie zabraknie oczywiście plejady polskich gwiazd. Tą wschodzącą będzie z pewnością Roksana Węgiel, zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Niezapomnianych muzycznych wrażeń powinni dostarczyć: Krzysztof Cugowski, Halina Mlynkova, Stachursky i Papa D. Będzie też coś dla miłośników muzyki disco-polo. Zagrają jedni z największych wykonawców tego gatunku – zespoły Boys i Milano.

Warto dodać, iż decyzją prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego w godzinach od 16.00 do 24.00 będą kursowały bezpłatne autobusy komunikacji miejskiej, które ułatwią mieszkańcom dotarcie na koncert oraz powrót do domu.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.