Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego

Dodano: rok temu Czytane: 582

Wczoraj późnym popołudniem, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży – starszy sierżant Łukasz Ostaszewski, podczas robienia zakupów...

Dzielnicowy w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego

Wczoraj późnym popołudniem, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży – starszy sierżant Łukasz Ostaszewski, podczas robienia zakupów w czasie wolnym od służby, zauważył mężczyznę poszukiwanego przed sąd do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Szybka reakcja dzielnicowego we współpracy z funkcjonariuszem Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy, który przyjechał we wskazane miejsce, pozwoliła na zatrzymanie 23-latka. 

Nie był to jedyny poszukiwany zatrzymany tego dnia przez mundurowego. Kilka godzin wcześniej, będąc jeszcze w czasie służby, ten sam dzielnicowy razem z policjantką z Wydziału Kryminalnego, zatrzymał poszukiwanego listem gończym 38-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 

Źródło: KMP Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.