Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Kolejnych trzech kierowców straciło prawo jazdy

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 209

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym...

Kolejnych trzech kierowców straciło prawo jazdy

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W dwóch przypadkach kontroli dokonano w Miastkowie na dk 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło w piątek, o godzinie 17.05. 47-latek, który kierował mercedesem,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 55 km/h. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów. Natomiast w niedzielę, w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca opla, który również przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 36-latek.

W piątek po godzinie 20.00, tym razem w Łomży na Wojska Polskiego został zatrzymany 61 - latek kierujący samochodem marki rolls royce. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  

Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.