Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Strzelecki biznes bez krawata

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 210

W połowie czerwca na strzelnicy Forty w Piątnicy odbył się I Turniej Strzelecki Przedsiębiorców pn. „Biznes bez krawata”. Stanowił on, obok organizowanych od...

Strzelecki biznes bez krawata
W połowie czerwca na strzelnicy Forty w Piątnicy odbył się I Turniej Strzelecki Przedsiębiorców pn. „Biznes bez krawata”. Stanowił on, obok organizowanych od dwóch lat śniadań biznesowych, formę integracji lokalnych przedsiębiorców. Pomysłodawcami przedsięwzięcia byli członkowie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Łomży.

W zawodach strzeleckich udział wzięło ponad czterdziestu przedstawicieli lokalnego biznesu. Zwycięzcą okazał się Arkadiusz Zembrzycki, wyprzedzając na podium Grzegorza Nowika (II msc.) i Władysława Nowika (III msc).

Rada Gospodarcza przy Prezydencie Łomży liczy 26 przedsiębiorców. Jej zadaniem jest doradztwo w sprawach przedsiębiorczości, jak również integracja środowiska przedsiębiorców i instytucji okołobiznesowych. Rada ma też uczestniczyć m.in. w opracowaniu strategii działań mających na celu dopasowanie oferty kształcenia do potrzeb rynku pracy. Członkowie Rady pracują w 4 zespołach tematycznych:
- Strategiczny rozwój regionu, działania promocyjne, szkolenia i doradztwo – Stanisław Kaczyński Przewodniczący
- Rozwój Inkubatorów przedsiębiorczości, klastry - Wojciech Babiński Członek Zarządu
- Szkolnictwo zawodowe i jego rozwój - Tomasz Rogala Członek Zarządu
- Bezpieczeństwo i rozwój energetyczny regionu, obsługa i prowadzenie strony facebook Rady Gospodarczej - Robert Bagiński Członek Zarządu 
Zachęcamy do polubienia profilu facebookowego (kliknij) Rady.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.