Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Komunikat MPWiK

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 363

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w wyniku pogorszenia jakości wody dostarczanej z sieci wodociągowej w rejonie...

Komunikat MPWiK
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że w wyniku pogorszenia jakości wody dostarczanej z sieci wodociągowej w rejonie ul. Wojska Polskiego (od ul. Sikorskiego do ul. Elblądzkiej), ul. Żabiej, ul. Polnej, ul. Nowoprojektowanej, ul. Studenckiej w Łomży woda może być używana wyłącznie do prac porządkowych i spłukiwania toalet. Trwają prace mające na celu poprawę jakości wody za pomocą instalacji chlorowania sieci wodociągowej na obszarze miasta Łomży w celu spełnienia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. Zastępczy punkt poboru wody został zlokalizowany na parkingu przed Parafią Św. Brunona przy ul. Wojska Polskiego w Łomży. Kolejne punkty poboru wody będą na bieżąco podawane.

Informacja będzie aktualizowana na bieżąco na stronie internetowej www.mpwik.lomza.pl.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.