Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Znów zabrane prawa jazdy za przekroczenie prędkości

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 184

Dosłownie kilka chwil później w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca iveco, który również przekroczył dozwoloną prędkość o...

Znów zabrane prawa jazdy za przekroczenie prędkości
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W obydwu przypadkach kontroli dokonano w Miastkowie na dk 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło wczoraj, o godzinie 19.45. 34-latek, który kierował samochodem marki hyundai,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 51 km/h. Dosłownie kilka chwil później w tym samym miejscu, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca iveco, który również przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 45-latek. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.