Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ankieta dotycząca nazwy drogi

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 181

Prezydenta Miasta Łomża zaprasza mieszkańców do wyrażenia opinii w sprawie nadania nazwy drodze dojazdowej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Łomża...

Ankieta dotycząca nazwy drogi
Prezydenta Miasta Łomża zaprasza mieszkańców do wyrażenia opinii w sprawie nadania nazwy drodze dojazdowej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Łomża jako działki nr 11770/4, położonej w rejonie ulic Wąska i Kazimierza Wielkiego. Część przedmiotowej działki zawiera się w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Łomża zatwierdzonego Uchwałą Rady Miejskiej Łomży Nr 353/XLIX/09 z dnia 30.09.2009 r. terenów Osiedla "Wschód" w rejonie ul. Wąskiej – obszar P11 i przeznaczona jest pod drogę publiczną (4KDL). Działka zgodnie z danymi ewidencji stanowi drogę - "dr". Proponowane nazwy dla przedmiotowej drogi to: Bolesława Chrobrego, Jana III Sobieskiego oraz Kazimierza Jagiellończyka.

Mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię w dwóch formach – za pomocą ankiety papierowej i sondy internetowej. Ankieta opatrzona pieczątką Urzędu Miejskiego będzie dostępna do pobrania w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Łomży przy ulicy Stary Rynek 14 (parter) od 1 do 22 lipca br. Po wypełnieniu należy ją wrzucić do ustawionej tam urny. Sonda znajdzie się na stronie www.lomza.pl również w wyżej wymienionym terminie.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarowania Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Łomży, p. 210, tel. 86 215 68 20.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.