Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Zakończenie roku szkolnego w "Mechaniaku"

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 206

W środę 19 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży zakończyli miniony rok szkolny...

Zakończenie roku szkolnego w "Mechaniaku"
W środę 19 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży zakończyli miniony rok szkolny 2018/2019. Uroczystości towarzyszyło rozdanie świadectw i wręczenie nagród dla najbardziej uzdolnionych uczniów za wysokie osiągnięcia w nauce. Wziął w niej udział zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski.

- W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizowania planów i marzeń. Nadchodzi czas upragnionych wakacji. U progu tegorocznej przerwy letniej chciałbym wszystkim pogratulować oraz złożyć najlepsze życzenia – napisał prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski w liście okolicznościowym, który podczas uroczystości odczytał jego zastępca Andrzej Stypułkowski.

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w swoim przemówieniu podsumował miniony rok szkolny, wskazując, iż minęły bardzo szybko i przed placówką edukacyjną rysuje się już kolejny rok szkolny. - Chciałbym podziękować przede wszystkim wam uczniom za podjętą edukację i zdobycie kwalifikacji oraz zawodu – mówił Jacek Kocoń, zwracając się jednocześnie z podziękowaniami do nauczycieli i pracowników obsługi szkoły.

Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży mieści się przy ul. Przykoszarowej w nowoczesnym budynku z doskonale wyposażonymi pracowniami, aulą, biblioteką, czytelnią oraz dwiema salami gimnastycznymi. W 1998 roku szkole nadano imię Marszałka Józefa Piłsudskiego.

tekst i fot. Łukasz Chełchowski

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.