Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Niecodzienna interwencja zakończona w wodzie

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 405

Ze zgłoszenia wynikało, że tuż przed północą do domu pokrzywdzonego dobijał się jakiś mężczyzna. Agresor, gdy dowiedział się, że...

Niecodzienna interwencja zakończona w wodzie
Nietypowa interwencja miała miejsce w miniony weekend w jednej z miejscowości na terenie gminy Jedwabne. Ze zgłoszenia wynikało, że tuż przed północą do domu pokrzywdzonego dobijał się jakiś mężczyzna. Agresor, gdy dowiedział się, że na miejsce wezwany został patrol policji – uciekł z posesji. Zaalarmowani funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. W pewnym momencie usłyszeli hałas dobiegający z pobliskich zarośli. Okazało się, że poszukiwany przez policjantów mężczyzna, próbował ukryć się w przepływającym tamtędy strumieniu. Nie reagował on na wydawane polecenia, więc policjanci weszli do wody i szybko wyciągnęli "pływaka" na brzeg. Przemoczony 46-latek trafił pod opiekę lekarzy. Policjanci ustalają teraz zakres jego odpowiedzialności w tej sprawie.
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.