Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Piknikowo z Młodzieżowym ŁKS |FOTO|

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 129

Dmuchańce, malowanie twarzy, czy pokazowe treningi. Atrakcji podczas Rodzinnego Pikniku Młodzieżowego ŁKS, który odbył się na Stadionie Miejskim nie brakowało.

Piknikowo z Młodzieżowym ŁKS |FOTO|
Dmuchańce, malowanie twarzy, czy pokazowe treningi. Atrakcji podczas Rodzinnego Pikniku Młodzieżowego ŁKS, który odbył się na Stadionie Miejskim nie brakowało.

Piknik, który miał na celu integrację i dobrą zabawę jego uczestników przyciągnął wiele rodzin z dziećmi. - Chcieliśmy pokazać, że można w taki alternatywny sposób spędzić czas – przekazuje Wojciech Pietruszewski, prezes Młodzieżowego ŁKS.

To właśnie najmłodsi mieli szczególne powody do radości, na których czekały przeróżne zabawy. Dodatkowo trenerzy przeprowadzili szereg treningów i zabaw z piłkami. Była również możliwość zapisania dzieci do klubu z rocznika 2014 i młodszych, ponadto przeprowadzono nabór uzupełniający do pozostałych roczników.

Podczas piknikowo-sportowej imprezy srebrne medale za zajęcie 2. miejsca w województwie podlaskim odebrali młodzi adepci futbolu z rocznika 2009. - Są to jeszcze młodzi chłopcy, którzy uczą się futbolu, ale u niektórych już widać zadatki, aby w przyszłości stać się prawdziwymi piłkarzami –  mówi trener orlików, Artur Nadolny.

Uroczystej dekoracji dokonał na Stadionie Miejskim prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Włodarz miasta rokrocznie wspiera Młodzieżowy ŁKS. Tylko w tym roku do tego klubu trafiło 70 tys. zł ze środków konkursowych, a ostatnio 10 tys. zł z dotacji celowej na organizację wyjazdu do Gdańska na turniej "Baltic Football Cup 2019". - Uważam, że warto inwestować w młodych ludzi i wychowywać przez sport – podkreśla prezydent Chrzanowski.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.