Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Prezydent Chrzanowski spotkał się z wicepremierem Gowinem

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 146

Z okazji jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości gościł w Łomży wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Prezydent Chrzanowski spotkał się z wicepremierem Gowinem
Z okazji jubileuszu 15-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości gościł w Łomży wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin. Przed uroczystościami spotkał się w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim.

- W trakcie spotkania rozmawialiśmy nie tylko o szkolnictwie wyższym w Łomży, ale także o innych kwestiach ważnych w rozwoju naszego miasta. Przedstawiłem zadania inwestycyjne, które chcemy zrealizować w trakcie trwania tej kadencji – informuje prezydent Łomży podkreślając, że dotyczy to także możliwości aplikacji o środki z ministerstw i instytucji rządowych oraz funduszy europejskich. Jedną z takich inwestycji jest II etap budowy nadnarwiańskich bulwarów. – Rozmawialiśmy również o projekcie „Miasto Plus”, dającym możliwość pozyskiwania środków zewnętrznych przez takie miasta jak Łomża – podkreśla prezydent dodając, że wstępnie ustalono, iż jedno ze spotkań poświęconych temu projektowi może odbyć się w Łomży.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.