Dzisiaj jest: 22.11.2019, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Stracili prawa jazdy

Dodano: 5 miesięcy temu Czytane: 168

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. 

Stracili prawa jazdy
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.  W obydwu przypadkach kontroli dokonano w Miastkowie na dk 61. Miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Do pierwszej kontroli drogowej doszło w piątek, około godziny 10:00. 38-latek, który kierował volvo,  przekroczył dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 52 km/h. Z kolei w sobotę, po godzinie 17:10, został zatrzymany do kontroli drogowej kierowca golfa, który w tym samym miejscu przekroczył dozwoloną prędkość o 57 km/h. Nieodpowiedzialnym kierującym okazał się 32-latek. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 oraz otrzymał 10 punktów karnych.  
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.