Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Targi ślubne jesienią w Łomży!

Dodano: rok temu Czytane: 447

Już 16 i 17 listopada cała branża ślubno — weselna spotka się na największych w tym regionie Targach Ślubnych. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni dla przyszłych par młodych, ich rodzin i...

Targi ślubne jesienią w Łomży!

Już 16 i 17 listopada cała branża ślubno — weselna spotka się na największych w tym regionie Targach Ślubnych. Celem wydarzenia jest stworzenie przestrzeni dla przyszłych par młodych, ich rodzin i przyjaciół, w której znajdą wiele inspiracji na swój najważniejszy dzień.
Organizatorzy Targów informują, że na blisko 850 m2 powierzchni, pojawi się około 50 wystawców, między innymi : sale weselne, moda ślubna, atrakcje i animacje, dekoracje, muzyka, kosmetyka, fryzjerstwo, obrączki, foto i wideo czy samochody ślubne. W programie przewidziano miejsce zarówno na pokazy tańca, prezentacje muzyczne, jak i różnego rodzaju warsztaty i panele dyskusyjne, które mają być dla odwiedzających inspiracją i pomocą w organizacji ich wymarzonego dnia. 

DLA WYSTAWCÓW: Targi Ślubne Łomża, to największe tego typu wydarzenie w regionie. To idealna możliwość bezpośredniej prezentacji swojej oferty oraz indywidualne spotkania z klientami.
Zapewniamy zróżnicowane powierzchnie wystawiennicze, możliwość zaprezentowania swojej firmy na scenie, promocję oraz wsparcie techniczne. Więcej informacji zainteresowani wystawcy mogą uzyskać
pod adresem targislubne.lomza@gmail.com
 

 

DLA ODWIEDZAJĄCYCH: Targi Ślubne Łomża to dwudniowe wydarzenie, podczas, którego na przyszłe pary młode czeka wiele porad i inspiracji. Plan Targów wypełniony jest atrakcjami, pokazami mody i tańca oraz konkursami. Organizatorzy zadbali o to by podczas wydarzenia pojawiła się też przestrzeń do swobodnych rozmów z wystawcami oraz ekspertami branży ślubnej.
Bilety będą w sprzedaży już od lipca b.r. Organizujący zachęcają też do śledzenia facebookowego profilu towarzyszącego wydarzeniu (Targi Ślubne Łomża), gdzie również będzie można znaleźć wiele inspiracji oraz wygrać bezpłatne wejściówki na Targi.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.