Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

UWAGA - nadciągają burze!

Dodano: rok temu Czytane: 700

Nasze miasto zazwyczaj omijają niebezpieczne zjawiska atmosferyczne, zawdzięczamy to m.in. specyficznemu położeniu Łomży. Dzisiaj miejmy nadzieję, że nawałnice które nadciągają do nas...

UWAGA - nadciągają burze!
Nasze miasto zazwyczaj omijają niebezpieczne zjawiska atmosferyczne, zawdzięczamy to m.in. specyficznemu położeniu Łomży. Dzisiaj miejmy nadzieję, że nawałnice które nadciągają do nas od zachodu również ominą nasze miasto. Lecz ostrożności nigdy dość, więc uważajcie na siebie, gdyż za około 1-2 godziny dotrze do nas front burzowy i wygląda na bardzo niebezpieczny. IMiGW ogłosił 2 stopień zagrożeń, a po rozmowach z moimi znajomymi z zachodu Polski wiem, że działo się tam dużo i nie było to przyjemne. Więc 18-400.COM Wasz portal ostrzega wszystkich mieszkańców Łomży i okolic byście uważali na siebie i swój dobytek. Na zdjęciu widzicie aktualną sytuację pogodową oraz zbliżający się front burzowy.Treść ostrzeżenia:
Burze z gradem
stopień: 2
prawdopodobieństwo: 80% 

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm oraz porywami wiatru do 115 km/h. Miejscami grad.

Ważne: 
Od: 2019-06-13 17:00 
Do: 2019-06-14 07:00
synoptyk IMGW-PIB: Magdalena Pękala
Czas wydania: 2019-06-13 09:57
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.