Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Łomża na "5"

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 69

Miasto Łomża otrzymało tytuł "Gminy na 5!" w edycji 2018/19 rankingu przygotowanego przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Łomża na "5"
Miasto Łomża otrzymało tytuł "Gminy na 5!" w edycji 2018/19 rankingu przygotowanego przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze miasto zostało docenione za kompleksową elektroniczną obsługę przedsiębiorców.

Ranking "Gmina na 5" to cykliczne badanie naukowe przeprowadzane przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Oceniana jest w nim gotowość jednostek samorządu terytorialnego do obsługi potencjalnych inwestorów przy wykorzystaniu drogi elektronicznej.

Badanie prowadzone było metodą "tajemniczego klienta". Wyróżnione gminy uzyskały w nim najwyższe współczynniki m.in. w zakresie informacji o terenach inwestycyjnych w regionie na witrynach internetowych, posiadaniu informacji w języku angielskim czy responsywności na pytania zadawane przez potencjalnych inwestorów.

Prezentacja raportu odbyła się 23 maja podczas konferencji "Forum Gmin na 5!" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.