Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Od jutra "piekło"!

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 183

Przez najbliższe 3 dni uważajcie na siebie! Termometry wskażą nawet 33 °C w cieniu, odczuwalna to aż 40 °C, o tym co będzie w słońcu lepiej nie mówić...

Od jutra "piekło"!
Przez najbliższe 3 dni uważajcie na siebie! Termometry wskażą nawet 33 °C w cieniu, odczuwalna to aż 40 °C, o tym co będzie w słońcu lepiej nie mówić. W Łomży i okolicach mamy 2 stopień alertu, a to znaczy zgodnie z definicją że: "Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Niebezpieczne zjawiska lub skutki ich wystąpienia w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Spodziewaj się zakłóceń w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana duża ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych." 
Od piątku zacznie napływać do nas chłodniejsze powietrze z zachodu i odpoczniemy trochę od upałów. Więc uważajcie na siebie i pamiętajcie o dużej ilości płynów - WODY :), oraz o czapkach na głowy.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.