Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Za szybko na Zawadzkiej

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 158

Przeprowadzony przez policjantów pomiar wykazał, że kierujący vw golfem porusza się z prędkością 113 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h...

Za szybko na Zawadzkiej
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży pełniąc wczoraj służbę na terenie miasta, na ulicy Zawadzkiej  zauważyli jadący z dużą prędkością samochód. Przeprowadzony przez policjantów pomiar wykazał, że kierujący vw golfem porusza się z prędkością 113 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli drogowej. Za jego kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec miasta. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i wystawili mandat. Jego konto zasiliło też 10 punktów karnych. W miejscu kontroli mieszkańcy, wskazali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, że dochodzi w tych miejscach do przekraczania prędkości. Policyjne kontrole są więc reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.