Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Szukamy świadków zdarzenia

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 309

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 30 maja 2019 roku tuż po godzinie 19:10 w Łomży, gdzie do ruszającego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polowej...

Szukamy świadków zdarzenia

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 30 maja 2019 roku tuż po godzinie 19:10 w Łomży, gdzie do ruszającego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polowej autobusu linii nr 8 MPK (jadącego od Placu Kościuszki w stronę ulicy Sikorskiego), najprawdopodobniej oddano strzał z wiatrówki. Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że podczas zdarzenia w pojeździe znajdowało się 6 osób, które mogły być narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Osoby jadące wyżej wymienionym autobusem oraz wszystkie inne, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do szczegółowego wyjaśnienia tej sprawy, prosimy o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1404, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112.

Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.