Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Pojechali Doliną Narwi

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 128

Z Łomży do Nowogrodu pojechali na rowerach uczestnicy Rajdu Rowerowego Doliną Narwi. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zorganizowało Łomżyńskie...

Pojechali Doliną Narwi
Z Łomży do Nowogrodu pojechali na rowerach uczestnicy Rajdu Rowerowego Doliną Narwi. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zorganizowało Łomżyńskie Stowarzyszenie Zdrowie i Trzeźwość, jako zwycięzca V edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy". Było piknikowo i rodzinnie.
Około 50 uczestników wyruszyło z ul. Dwornej i na dwóch kółkach dotarło do Skansenu Kurpiowskiego w Nowogrodzie. Stamtąd po powrocie na wszystkich czekała wspólna zabawa połączona z grillowaniem. Rajd miał na celu integrację mieszkańców. Myślę, że ten cel osiągnęliśmy, bo spędziliśmy czas w przemiłej atmosferze – informuje Robert Grzymała, prezes Łomżyńskiego Stowarzyszenia Zdrowie i Trzeźwość i jednocześnie przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urzędzie Miejskim w Łomży, dziękując Policji za zabezpieczenie trasy oraz Hotelowi Kurpia Arte w Nowogrodzie za poczęstunek.
Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.