Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Łomżyńskie firmy inwestują

Dodano: rok temu Czytane: 585

W czwartek 23 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy P.P.U.H. ROGOWSKI od ćwierć wieku działającej na rynku spożywczym...

Łomżyńskie firmy inwestują
W czwartek 23 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy P.P.U.H. ROGOWSKI od ćwierć wieku działającej na rynku spożywczym. W uroczystym przecięciu wstęgi wziął udział prezydent miasta Mariusz Chrzanowski wraz z zastępcą Andrzejem Garlickim.

Prezydent Mariusz Chrzanowski gratulując otwarcia nowej siedziby firmy podkreślił, jak ważny jest rozwój lokalnych firm. -  To państwa praca i wytrwałość sprawiły, że zakończona inwestycja wpłynie korzystnie na rozwój gospodarczy naszego miasta. Bardzo cieszy fakt, że podkreślacie Państwo, iż sukces firmy wynika z zaangażowania pracowników – kontynuował włodarz miasta życząc właścicielom i całej załodze dalszego rozwoju firmy.

Wspólnicy Beata Cholewicka i Andrzej Łukasik podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do powstania nowego zakładu – wykonawcom, bankowi, który sfinansował inwestycję, miastu od którego w drodze przetargu firma nabyła nieruchomość. - Dziękujemy przede wszystkim naszej załodze bez której nie byłby możliwy sukces firmy – podkreślali oprowadzając zaproszonych gości po zakładzie.

Zakład produkcyjny o powierzchni 1.500 m2 składa się z dwóch hali produkcyjnych, chłodni, mroźni, 6 magazynów i części administracyjnej. Będzie wyposażony w automatyczną linię do pakowania i ważenia. - Spełniamy standardy oraz wdrażamy systemy wymagane w branży spożywczej. – podkreślał właściciel, dodając, że zastosowane rozwiązania technologiczne są na najwyższym poziomie, co gwarantuje doskonałą jakość produkowanych wyrobów.

Firma P.P.U.H. ROGOWSKI istnieje od 25 lat i ukierunkowana jest na branżę spożywczą. Dostarcza warzywa w różnej postaci, produkuje marynaty, pulpy, pasty, wsady, sosy zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi normami przemysłu spożywczego.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.