Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Policjant w drodze do pracy wyeliminował nietrzeźwego kierowcę

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 220

Badanie alkomatem wykazało, że 42-letni kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy...

Policjant w drodze do pracy wyeliminował nietrzeźwego kierowcę
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 6:00 w Łomży. Wówczas jadący do pracy policjant z Wydziału Ruchu Drogowego łomżyńskiej komendy -  sierżant Artur Żyliński, na ul. Nowogrodzkiej zauważył volvo, które wykonywało niebezpieczne manewry na drodze. Auto bez sygnalizowania gwałtownie zjeżdżało na przeciwległy pas ruchu, a jego kierowca ignorował wszelkie oznakowanie drogowe. Mając podejrzenie, że mężczyzna siedzący za kierownicą może być pod wpływem alkoholu, funkcjonariusz natychmiast poinformował o całej sytuacji dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Na miejsce skierowany został oznakowany patrol policji. Podejrzenia policjanta potwierdziły się. Badanie alkomatem wykazało, że 42-letni kierowca miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego auto zostało odholowane. Kierowca za swoje postępowanie odpowiadał będzie teraz przed sądem.
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.