Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Obradowała ŁRDPP

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 76

ŁRDPP włączy się też w przygotowanie projektu Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Łomży z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 rok.

Obradowała ŁRDPP
Plan pracy na 2019 r. omawiali członkowie Łomżyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na posiedzeniu w Domku Pastora. 20 maja (poniedziałek) 10 obecnych na spotkaniu członków ŁRDPP przedstawiało swoje propozycje usprawnienia współpracy pomiędzy miastem a ngo.

Członkowie Rady zdecydowali, że włączą się w prace nad tworzeniem jednolitych zasad ogłaszania i przeprowadzania otwartych konkursów ofert w Urzędzie Miejskim w Łomży. Na 10 czerwca zaplanowali spotkanie z przedstawicielami wydziałów, które przeprowadzają procedury konkursowe. 

ŁRDPP włączy się też w przygotowanie projektu Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Łomży z Organizacjami Pozarządowymi na 2020 rok. Zaopiniuje projekt Rocznego Programu Współpracy na rok 2020 oraz projekt Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Innych Uzależnień na rok 2020.  Członkowie Rady chcą nawiązać bliższą współpracę z podmiotami trzeciego sektora z Łomży. Planują zorganizować spotkanie z organizacjami pozarządowymi i porozmawiać o potrzebach ngo w mieście. 
 

Źródło: UM Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.