Dzisiaj jest: 20.9.2019, imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latki

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 142

Łomżyńscy policjanci odnaleźli zaginioną 75-latkę. W poszukiwaniach brali udział także strażacy, poszukiwacze z Grupy Ratowniczej "Nadzieja" oraz mieszkańcy.

Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latki
Łomżyńscy policjanci odnaleźli zaginioną 75-latkę. W poszukiwaniach brali udział także strażacy, poszukiwacze z Grupy Ratowniczej "Nadzieja" oraz mieszkańcy. Wyczerpana fizycznie starsza kobieta, jeszcze przed nadejściem zmroku trafiła pod opiekę lekarzy. Wczoraj po południu łomżyńscy policjanci otrzymali informację o zaginięciu 75-letniej kobiety. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Śniadowo. Rodzina seniorki poinformowała funkcjonariuszy, że kobieta wyszła z domu w nieznanym kierunku i nie wróciła do miejsca zamieszkania. Z ustaleń mundurowych wynikało, że zaginiona mogła pójść w kierunku rozległego kompleksu leśnego. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety. Teren działania był trudny, ze względu na gęstą roślinność porastającą pobliskie lasy. W związku z zagrożeniem wynikającym ze zbliżającego się zmroku, ogłoszono alarm dla całej łomżyńskiej jednostki Policji. W poszukiwaniach pomagali także mieszkańcy miejscowości i sąsiedzi zaginionej. Do działań poszukiwawczych przystąpili strażacy z grupy poszukiwawczej PSP w Łomży, okoliczne jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz poszukiwacze z GR „Nadzieja”. Przed godziną 21:00 policjanci odnaleźli wycieńczoną 75-latkę i przekazali ratownikom z „Nadziei”, którzy przewieźli kobietę do łomżyńskiego szpitala.
Źródło: KMP Łomża
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.