Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Zapisz się na rajd Doliną Narwi

Dodano: rok temu Czytane: 258

Oprócz aktywnego spędzenia czasu w przemiłej atmosferze, po powrocie na uczestników czeka wspólny grill, karaoke i zabawy

Zapisz się na rajd Doliną Narwi
Łomżyńskie Stowarzyszenie Zdrowie i Trzeźwość jako zwycięzca V edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy" zorganizuje rajd rowerowy Doliną Narwi. Sportowo-rekreacyjne wydarzenie zaplanowane jest na dzień 2 czerwca. Chętni mogą zapisywać się do końca maja.

- Serdecznie zapraszamy  wszystkich mieszkańców Łomży i okolic do wzięcia udziału w tej imprezie. Oprócz aktywnego spędzenia czasu w przemiłej atmosferze, po powrocie na uczestników czeka wspólny grill, karaoke i zabawy – mówi Robert Grzymała, prezes stowarzyszenia i jednocześnie przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Urzędzie Miejskim w Łomży.

Zapisy są prowadzone do końca maja, w poniedziałki i wtorki w godz. 18.00-20.00, w siedzibie Łomżyńskie Stowarzyszenie Zdrowie i Trzeźwość, przy ul. Dwornej 13.

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.