Dzisiaj jest: 22.7.2019, imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Jakie czeka nas lato wg amerykańskich synoptyków

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 299

Tegoroczne lato będzie cieplejsze niż zazwyczaj w większości Europy - przewidują amerykańscy synoptycy z The Weather Company...

Jakie czeka nas lato wg amerykańskich synoptyków

Tegoroczne lato będzie cieplejsze niż zazwyczaj w większości Europy - przewidują amerykańscy synoptycy z The Weather Company. Przyznają, że między poszczególnymi nieprzetworzonymi modelami klimatycznymi "istnieją znaczne rozbieżności" co do spodziewanej pogody w miesiącach letnich. "Jednak skorygowane wersje wskazują na to, że tego lata ciepło się rozprzestrzeni, zwłaszcza w Europie Środkowej i Wschodniej" czyli również w Łomży.
 

Maj

W naszym regionie będzie cieplejszy i bardziej suchy niż zazwyczaj.

Czerwiec
Pogoda w Łomży w czerwcu ma być cieplejsza i bardziej wilgotna niż przeciętnie.
 

Lipiec

Również lipiec będzie niemal wszędzie w Europie cieplejszy od przeciętnego z ostatnich lat, również u nas! Jedynie na zachodzie i południu kraju przewidywane są większe opady deszczu.

The Weather Company z siedzibą w Atlancie specjalizuje się w prognozach pogody między innymi dla branży energetycznej i ich prognozy zazwyczaj się spełniają.

Wiadomości z tej kategorii
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.