Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Jarmark Rozmaitości z Miasteczkiem Cyrkowym i Bill Bombadill Show

Dodano: rok temu Czytane: 665

W sobotę 11 maja 2019 r., w godz. od 10:00 do 16:00, na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Rozmaitości. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli artyści...

Jarmark Rozmaitości z Miasteczkiem Cyrkowym i Bill Bombadill Show
W sobotę 11 maja 2019 r., w godz. od 10:00 do 16:00, na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Rozmaitości. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy oraz kolekcjonerzy antyków i różnego rodzaju staroci. Nie zabraknie również producentów przetworzonych produktów rolno-spożywczych pochodzenia naturalnego. Wydarzenie uświetni program cyrkowo – teatralny.

Jarmarkowi Rozmaitości w godz. 11:00 – 14:00 będzie towarzyszył zabawny żongler i nieco niezdarny ekwilibrysta, szczególnie uwielbiany przez dzieci Bill Bombadill oraz Miasteczko Cyrkowe z takimi atrakcjami jak: zjeżdżalnia rolkowa (10m), warsztaty chodzenia po linie, gigantyczne bańki mydlane, warsztaty żonglerskie, plansze z grami zręcznościowymi, labirynt animacyjny, strzelnica, rowerek Pedallo, szczudełka, Rola Bola, narty do chodzenia w duecie. 

Osoby zainteresowane udziałami w kolejnych Jarmarkach, prosimy o kontakt/zgłoszenie:
Urząd Miejski w Łomży
Wydział Kultury, Sportu i Integracji Społecznej
ul. Farna 1
18-400 Łomża
tel. 86 216 24 63
e-mail: m.sawicka@um.lomza.pl

Źródło: UM Łomża
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.